Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna
  • Novitus Deon Online Drukarka fiskalna

Novitus Deon Online Drukarka fiskalna

Cena brutto: 2816.70 zł
Cena netto: 2290.00 zł

DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/deon-online.html

DEON online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki.

Funkcjonalna

Pomimo bardzo bogatej funkcjonalności drukarka jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych drukarki znajdują się m.in. funkcja bileterki szczególnie ważna przy usługach transportowych oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu. Klawiatura jest również pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem, a więc użytkownik nie musi się obawiać trudnych warunków atmosferycznych.

Wydajna i kompatybilna

DEON Online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Durkarka może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. DEON Online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

Opis

Producent Novitus
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 1000000
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący Fujitsu FTP 628
Obcinacz papieru brak
Ilość znaków w wierszu 48
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 16 linii/sek.
Wyświetlacz operatora graficzny, 192x48 pikseli
Wyświetlacz klienta graficzny, 192x48 pikseli
Złącza komunikacyjne 1x RS232, USB device (B), 1x Ethernet, USB Host (A)
Obsługa szuflady kasowej tak, aktywna
Zasilacz 230 V / 12V / 2A
Akumulator litowo-jonowy, 7,2V, 2000 mAh
Wymiary 94 mm (szer.) x 229 mm (dł.) x 58 mm (wys.)
Waga 0,65 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi drukarki Deon E

Pliki do pobrania (2.28M)

Decyzja GUM

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar (ważna do 04.04.2024 r.)

Pliki do pobrania (674.33k)