Kasa fiskalna Emar Solo BIS

Cena brutto: 1413.27 zł
Cena netto: 1149.00 zł

Solo BIS jest konstrukcją uniwersalnej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Kopia paragonu zapisywana jest w formie elektronicznej na karcie SD dzięki czemu nie ma potrzeby przechowywania rolek. Ponadto dla osób dbających szczególnie o bezpieczeństwo danych istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia, dzięki drugiej karcie micro SD, na której zapisuje się kopia karty SD. 

Kolor
Ilość

Wymiana papieru realizowana według zasady "wrzuć i pracuj" co pozwala zminimalizować czas obsługi, a szybką wymianę może dokonać nawet nie przeszkolony użytkownik.

Nożyk odcinający wykonany jest w  technologii laserowej, jego zastosowanie pozwala na wyjątkowo szybkie, łatwe, a przede wszystkim estetyczne odcięcie paragonu dla klienta. Wytrzymały  mechanizm drukujący Japońskiej firmy Citizen, charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością i szybkością (65 mm/s), cichą pracą, a co najważniejsze na paragonie o szerokości 57 mm można wydrukować aż 42 znaki w linii.

Solo BIS może współpracować z komputerem poprzez interfejs USB lub RS232, dzięki czemu konfiguracja, zarządzanie i raportowanie może być realizowanie z komputera. Kasa ma także możliwość współpracy z czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą.

Solo Bis może współpracować z wieloma szufladami dostępnymi na rynku ponieważ posiada szeroki zakres napięć wyj.: od 5V do 20V.

W kasie Emar Solo Bis istnieje możliwość ustawienia funkcji przypominania o wykonaniu raportu miesięcznego oraz przypomnienia o obowiązkowych przeglądach serwisowych. Ma możliwość zaprogramowania pod klawiszami funkcyjnymi skrótów do funkcji menu, funkcji sprzedażowych lub towarów szybkiej sprzedaży. Kasa zapewnia wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie.

W Solo Bis możemy wyszukać towar po części nazwy towaru oraz przeglądać towary o podobnej nazwie. Kasa automatycznie podpowiada wyszukiwaną nazwę oraz zapewnia dużą szybkość wyszukiwania. Bardzo ceniona przez użytkowników funkcjonalność kasy Solo Bis to możliwość wydrukowania kopii paragonów z zakresu daty oraz godziny. Na dużym graficznym wyświetlaczu można przeglądać pozycje paragonów, dzięki czemu operator może  sprawdzić poprawność paragonu dla klienta.

Zastosowanie: Placówki handlowe i usługowe (sklepy, kioski, bary itp.)

Walory użytkowe

kopia  kopia elektroniczna usb2  komunikacja z komputerem po USB
2xback  zabezpieczona kopia elektroniczna
 (druga karta SD)
naz  wyszukiwanie towarów po nazwie
nip  NIP nabywcy na paragonie 5lat  5 lat gwarancji na moduł fiskalny
42  42 znaki w nazwie towaru 2lcd  dwa czytelne wyświetlacze
 graficzne
euro  eurofiskaliacja easy  szybkie i łatwe zakładanie papieru
 „easy loading system”
20107314
3 Przedmioty

Opis

Producent
Emar
Kopia elektroniczna
tak
Ilość kodów PLU
2000
Nazwa towaru
42 znaki
Mechanizm drukujący
termiczny Citizen "easy load"
Obcinacz papieru
specjalnie profilowany metalowy nożyk
Ilość znaków w wierszu
42
Szerokość papieru
57 mm
Max. długość rolki papieru
30 m
Wyświetlacz operatora
graficzny, 128x64 piksele
Wyświetlacz klienta
graficzny, 128x64 piksele
Złącza komunikacyjne
2x RS232, 1x USB
Obsługa szuflady kasowej
tak, 12V
Zasilacz
230V / 12V/ 3A
Akumulator
7,4V, 2200 mAh
Waga
1,4 kg
Szybkość wydruku
65 mm/s
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi kasy fiskalnej Solo BIS

Pliki do pobrania (2.31M)

Decyzja GUM

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar (ważna do 09.10.2017 r.)

Pliki do pobrania (517.79k)