Posnet Temo HS Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo HS Drukarka fiskalna
  • Posnet Temo HS Drukarka fiskalna

Posnet Temo HS Drukarka fiskalna

Cena brutto: 2827.77 zł
Cena netto: 2299.00 zł

Najmniejsza drukarka na rynku

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Moduł Bluetooth
Ilość

mała i mobilna

Mała i mobilna

Urządzenie mobilne o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.

wydajny akumulator

Wydajny akumulator

Drukarka jest doskonale przystosowana do pracy jako urządzenie przenośne - wydajny akumulator litowo - jonowy umożliwia wydrukowanie do 80 000 wierszy paragonu bez zasilania zewnętrznego. Poza zasilaniem sieciowym możliwe jest ładowanie za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej.

dropin

Łatwa wymiana papieru

Zastosowanie wytrzymałego mechanizmu drukującego z systemem szybkiej wymiany papieru "drop-in - wrzuć i drukuj" gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

wytrzymała konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja

Konstrukcja drukarki oparta jest o materiały wysokiej jakości co zapewnia wyjątkową i niezmienną w czasie wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Bardzo dokładny montaż to nie tylko większa przyjemność z codziennej pracy, ale również odporność urządzenia na wstrząsy, zachlapanie czy zapylenie.

wersje kolorystyczne

Wersje kolorystyczne

Drukarka Temo HS jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy - szarej i białej.

grafika na paragonach

Twoja grafika na paragonach

W nagłówku oraz stopce każdego paragonu i wydruku można umieścić dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.

kody 2D

Kody kreskowe i 2D

Temo HS umożliwia wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody 2D mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonała forma wydruku dodatkowej reklamy i informacji dla klienta: bonów promocyjnych, linku do strony z aktualnymi promocjami, gazetką itp. Standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

superformatka i wydruki niefiskalne

Superformatka i wydruki niefiskalne

Temo HS udostępnia szeroką gamę formatek umożliwiających pełną obsługę wydruków dotyczących m.in. płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych i rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM. Ponadto "Superformatka" umożliwia generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych, dzięki czemu użytkownik może tworzyć własne wydruki o treści dostosowanej do jego indywidualnych wymagań.

otwarta faktura

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku. Ponadto do każdej pozycji na paragonie oraz fakturze można dodać dodatkową linię opisu zawierającą np. kod usługi, rozwinięcie nazwy towaru lub kodu PKWiU.

nip na paragonie

NIP nabywcy na paragonie

Drukarki Temo HS mają możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu. Według obecnych przepisów NIP możemy drukować na paragonach o wartości do 450 PLN lub 100 EUR.

wspolpraca z komputerem

Współpraca z komputerem

Drukarka współpracuje z dostępnymi na polskim rynku programami obsługującymi sprzedaż towarów i usług. Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB natomiast zastosowanie modułu Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z laptopem, tabletem czy smartfonem.

przypomnienia

Przypomnienia o przeglądach okresowych

Udogodnieniem dla podatników jest automatyczne przypominanie o konieczności wykonania przeglądu okresowego. Informacja drukuje się każdorazowo po włączeniu drukarki od 30 dnia przed zaprogramowaną datą obowiązkowego przeglądu.

eurofiskalizacja

Eurofiskalizacja

Temo HS umożliwia zaprogramowanie dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro). Zmiana waluty ewidencyjnej może odbyć się automatycznie, zgodnie z zaprogramowaną datą i godziną. Dodatkowo funkcja przelicznika walut umożliwia wydruk na paragonie informacji o kursie przeliczeniowym waluty ewidencyjnej na inną dowolnie wybraną (np. z PLN na EUR).

kopia elektorniczna

Kopia elektroniczna paragonu 

Zapis kopii paragonu na karcie microSD, możliwość zdalnego tworzenia kopii zapasowej danych z karty SD oraz szybki dostęp do tych danych z poziomu komputera.

Polecane do:

  • niewielkich punktów handlowo-usługowych
  • gabinetów lekarskich
  • kancelarii adwokackich
  • sklepów internetowych
  • handlu mobilnego, przenośnego
  • mobilnych systemów sprzedaży np.: dystrybucji gazu
  • zakładów pogrzebowych

Opis

Producent Posnet
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 100000
Nazwa towaru 80 znaków
Mechanizm drukujący termiczny Seiko "drop in - wrzuć i pracuj"
Ilość znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 14 m
Szybkość wydruku 22 linie/sek.
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta alfanumeryczny LCD 2x16 znaków
Złącza komunikacyjne 1x mini USB
Obsługa szuflady kasowej nie
Zasilacz zewnętrzny
Akumulator litowo-jonowy, 7,4V, 2150 mAh
Wymiary 86 mm (szer.) x 128 mm (dł.) x 46 mm (wys.)
Waga 0,32 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi kasy fiskalnej Mobile HS

Pliki do pobrania (1.29M)

Decyzja GUM

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar (ważna do 02.02.2020 r.)

Pliki do pobrania (1.64M)