• Obniżka
Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna
 • Posnet Revo Kasa fiskalna

Posnet Revo Kasa fiskalna

Cena brutto: 2089.77 zł
Cena netto: 1699.00 zł
Cena promocyjna: 1 880,79 zł
Cena netto: 1529.10 zł

Kasę Posnet REVO zaprojektowaliśmy z myślą o punktach, w których istotna jest aranżacja miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd i kilka wersji kolorystycznych kasy pozwalają tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. 

Kolor
 • śnieżna biel
 • limonkowa zieleń
 • słoneczny żółty
 • błękit oceanu
 • ognista czerwień
 • elegancki fiolet
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Możliwość połączenia REVO z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

DOPASOWANA DO WNĘTRZA

Posnet REVO występuje w sześciu wersjach kolorystycznych obudowy. Dostosuj kolor kasy do wystroju wnętrza w Twoim lokalu. W tym samym kolorze, dobierz wagę, która uzupełni zestaw.

INTEGRACJA Z WAGĄ

Revo współpracuje z dedykowaną – dla kas fiskalnych - wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Wagi DS1 występują w rożnych wersjach kolorystycznych.

PODŁĄCZ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Dodatkowym atutem kasy Revo jest możliwość obsługiwania terminala płatniczego. Ponadto, do urządzenia możesz podłączyć m.in.: wybrany skaner, szufladę kasjerską, itp.

ODPORNA NA ZACHLAPANIE

Kasę Revo możesz kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni Twoje urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami. Podświetlana klawiatura dodatkowo ułatwi korzystanie z kasy bez względu na jakość oświetlenia i aranżację wnętrza. Mechanizm drukujący paragony w kasie Revo został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruchy.

TWOJA GRAFIKA NA PARAGONACH

W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę.

ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW

Kasę Revo polecamy właścicielom sklepów spożywczych, przemysłowych czy minimarketów. Kasa w wersji kolorystycznej idealnie wkomponuje się w przestrzeń eleganckiego sklepu. Przydatna jest w miejscach, gdzie sprzedawane są towary ważone.

FUNKCJA KASO-WAGI

Połączenie kasy fiskalnej z dedykowaną wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie wagi wywoływane są z klawiatury kasy. Wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i Klienta.

GRAFICZNE WYŚWIETLACZE

Intuicyjne, czytelne i funkcjonalne menu użytkownika oraz duża czcionka ułatwiają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży, a Klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach

GRAFIKA NA PARAGONACH

Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.

MULTIKOMUNIKACJA

Umożliwia jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów np.: Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizowanie wielu połączeń równolegle.

NIP NABYWCY Z KONTROLĄ KWOTY PARAGONU

Możliwość zaprogramowania maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP Klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartośći od 450 PLN lub 100 EUR.

PARAGON W TRYBIE BLOKOWYM

Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

ROZBUDOWANA FUNKCJA PRZYPOMNIEŃ

Użytkownik ma możliwość zaprogramowania dowolnych przypomnień w urządzeniu. Dzięki temu we wskazanym czasie wyświetli się i zostanie wydrukowany żądany komunikat np. o konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.

TERMINAL PŁATNICZY

Współpraca z zewnętrznymi terminalami płatniczymi (PKO S.A., PeP, SIX Payment, First Data). Podczas płatności kartą informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

Opis

Producent Posnet
Kopia elektroniczna tak
Ilość kodów PLU 10000
Nazwa towaru 40 znaków
Mechanizm drukujący termiczny typu "drop in - wrzuć i pracuj"
Ilość znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Max. długość rolki papieru 60 m
Szybkość wydruku 47 linii/sek.
Wyświetlacz operatora graficzny, 240x64 piksele
Wyświetlacz klienta graficzny, 240x64 piksele
Ilość klawiszy skrótu 42 (3 poziomy po 14 klawiszy)
Złącza komunikacyjne 3x RS232, 1x USB, 1x Ethernet
Obsługa szuflady kasowej tak
Zasilacz 230 V / 24V / 2A
Akumulator litowo-jonowy, 7,2V, 2150 mAh
Wymiary 159 mm (szer.) x 225 mm (dł.) x 133 mm (wys.)
Waga 1,3 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi kasy Revo

Pliki do pobrania (4.19M)

Posnet Grafik 1.02

Aplikacja do programowania i ustawiania grafik w drukarkach i kasach fiskalnych.

Pliki do pobrania (733.97k)