Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 w

Cena brutto: 3062.70 zł
Cena netto: 2490.00 zł

TEMPO 3 jest piątym modelem drukarki fiskalnej zaprojektowanym i produkowanym przez firmę Emar. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło skonstruować drukarkę funkcjonalną i nowoczesną. Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku. 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego.

Oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz białym.

Współpracuje z prawie każdym programem do obsługi sprzedaży dostępnym na polskim rynku poprzez znane protokoły komunikacji.

Dotykowy wyświetlacz operatora sprawia, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Na wyświetlaczu w funkcji transakcji jest podgląd: nazwy towaru, ilości, ceny, wartości pozycji, rabatu i sumy. Takie rozwiązanie pozwala kontrolować sprzedawcy poprawność skanowanych produktów. Posiada nowoczesny i bardzo czytelny z niebieskim podświetleniem wyświetlacz graficzny klienta na którym można wyświetlać np. reklamę firmy.

Wyposażona jest złącza RS232, USB oraz Ethernet. Ethernet umożliwia korzystanie z wielu funkcji drukarki naraz np. prowadzenie sprzedaży, odczyt kopii elektronicznej czy połączenie z systemem video-monitoringu. Inną funkcją są tunelowane porty COM dzięki którym do drukarki możemy podłączyć dodatkowe urządzenia np. czytnik kodów kreskowych. Nowością jest łączność poprzez Bluetooth oraz Wi-Fi. Bezprzewodowa komunikacja ułatwia organizację stanowiska kasowego oraz zwiększa jego estetykę.

Posiada wydruk faktur VAT oraz NIP-u nabywcy na paragonie. Wydruk na paragonie w nagłówku i stopce dowolnej grafiki np. logo firmy. Wydruk kodów 2D w standardzie QR Code w stopce paragonu oraz na wydrukach niefiskalnych. Wydruk kodu kreskowego może zawierać dodatkowe informacje dla klienta oraz ułatwiać identyfikację paragonu w systemie.

Posiada mnogość wydruków niefiskalnych tzw. formatek np. potwierdzenie płatności kartą, doładowania GSM czy wydruki bonów zamówień na kuchnię oraz wielu różnych raportów potrzebnych do rozliczeń pracy kasjera w placówce handlowej.

Zastosowanie mechanizmu drukującego z obcinaczem japońskiej firmy Seiko typu „easy loading system” powoduje, że zakładanie papieru jest wygodne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Wygodę obsługi zapewnia wbudowany w standardzie obcinacz paragonów oraz wydruk na 80 metrowej rolce papieru.

Kopia paragonu zapisywana jest w formie elektronicznej na karcie microSD dzięki czemu nie ma potrzeby przechowywania rolek. Zastosowanie drugiej karty micro SD na płycie głównej (opcja), na którą oprócz karty głównej zapisywane są kopie paragonów pozwala zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania kopii paragonów na dwóch niezależnych nośnikach. Kolejnym rozwiązaniem poprawiającym bezpieczeństwo przechowywania kopii paragonów jest zastosowanie programu „EmarKopia”. Program działa w tle i zapewnia automatyczny backup kopii paragonów na komputer POS.

Współpracuje z wieloma typami szuflad dostępnymi na rynku. Posiada szeroki zakres napięć: od 6V do 20 V oraz regulowany czas impulsu sterującego, którego parametry ustawia się w programie diagnostycznym. Gniazda złącz kabli przyłączeniowych ( komputer, zasilacz, szuflada itp.) umieszczone są od spodu drukarki. Takie usytuowanie w połączeniu z „organizerem” pozwala na ułożenie kabli zgodnie z potrzebami stoiska kasowego.

Walory użytkowe

kopia.png   Kopia elektroniczna pan.png   Panel dotykowy
3xback.png   Potrójnie zabezpieczona kopia elektroniczna bt.png   Bluetooth
nip-1.png   NIP nabywcy na paragonie wifi.png   WiFi
42-1.png   Wydruk faktur VAT et.png   Ethernet
euro-2.png   Eurofiskalizacja rs.png   RS232
5lat.png   5 lat gwarancji na moduł fiskalny tunel.png   Tunelowanie portów COM

20100064

Opis

Producent
Emar
Kopia elektroniczna
tak
Ilość kodów PLU
165000
Nazwa towaru
40 znaków
Mechanizm drukujący
termiczny Seiko|"easy load system"
Obcinacz papieru
tak - gilotyna oraz profilowana krawędź tnąca
Ilość znaków w wierszu
42
Szerokość papieru
57 mm
Max. długość rolki papieru
100 m
Szybkość wydruku
do 200 mm/s
Wyświetlacz operatora
dotykowy, graficzny, 128x64 piksele
Wyświetlacz klienta
graficzny, 192x64 piksele
Złącza komunikacyjne
1x RS232, 1x USB, 1x Ethernet*, 1x Wifi*, 1x Bluetooth*
Obsługa szuflady kasowej
tak, 12V
Zasilacz
230 V / 24V / 2,2A
Akumulator
11,1V, 2200 mAh
Wymiary
151 mm (szer.) x 249 mm (dł.) x 135 mm (wys.) (bez wyświetlacza)
Waga
2 kg
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi drukarki fiskalnej Tempo 3

Pliki do pobrania (3.19M)

Quick Start

Quick Start - skrócona instrukcja obsługi drukarki Tempo 3

Pliki do pobrania (1.94M)

Emar Graphics

Aplikacja do programowania i ustawiania grafik w drukarkach fiskalnych

Pliki do pobrania (6.97M)

Decyzja GUM

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar (ważna do 29.07.2017 r.)

Pliki do pobrania (695.54k)